OSM Bychawa laureatem XXV KOSiT

W dniach 16-19 maja br. w Dąbrowie górniczej odbyło się X Euroforum Polskiego Mleczarstwa

i jubileuszowa XXV Krajowa Ocena Serów i Twarogów.

Czytaj dalej

Zalecenia PGE

Zalecenia w zakresie układu pomiarowo-rozliczeniowego energii elektrycznej - pośredniego

Czytaj dalej

Ludzie wytwarzają nabiał od 9 tys. lat

Ludzie wytwarzają nabiał od co najmniej 9 tysięcy lat! Naukowcy doszli do takiego wniosku po zbadaniu resztek z ponad 2 tysięcy glinianych naczyń z Europy, Bliskiego Wschodu, głównie Turcji, i Bałkanów.

Czytaj dalej

Lista produktów tradycyjnych

Mamy przyjemność poinformować naszych konsumentów, że w dniu 19 stycznia 2016 nasza śmietana jako trzeci produkt po maśle i twarogu została wpisana na Listę Wyrobów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa.

Czytaj dalej

Przetarg na wyciszenie hali produkcyjnej

Przetarg ofertowy na wyciszenie hali produkcyjnej. Adres inwestycji: 23-100 Bychawa, ul. M.J. Piłsudskiego 71. Inwestor: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bychawie ul. M. J. Piłsudskiego 71, 23-100 Bychawa.

Czytaj dalej

"Doceń polskie"

Miło jest nam Państwo poinformować, że nasze Masło extra z Bychawy zostało nagrodzone certyfikatem "Doceń polskie" W ten sposób spółdzielnia dołączyła do grona laureatów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie" ...

Czytaj dalej

Badania w diecie odchudzającej

Jak pokazują badanie w diecie odchudzającej należy odpowiednio zwiększyć podaż białka, zwłaszcza poprzez podaż produktów mlecznych. Po włączeniu do takiej diety ćwiczeń, kuracja staje się doskonałą ochroną zdrowia kości osób z ...

Czytaj dalej

Gdzie kupić nasze produkty?